Apie mus

BETTER CHEMISTRY

GERESNĖ CHEMIJA - TARP MŪSŲ

„BETTER CHEMISTRY“ – reiškia „GERESNĖ CHEMIJA“.
„CHEMIJA“ – aukščiausios kokybės produktų pavidalu, nuolat kuriama ir tobulinama.
„CHEMIJA“, nes orientuojamės į aukščiausios kokybės sprendimus, kad patenkintume klientų lūkesčius.
„BETTER CHEMISTRY“ – „CHEMIJA“ tarp žmonių.
„CHEMIJA“ tarp žmonių yra vienas svarbiausių sėkmės faktorių gyvenime ir versle, kuris kuria abipusį PASITIKĖJIMĄ.

MŪSŲ VERTYBĖS

Tikime, kad tiems, kurie kažką gero duoda, sugrąžinama dvigubai daugiau. Žinome, kad tikslumas ir patikimumas yra pagrindinės vertybės kuriant bet kurį verslą, todėl remiamės abipusiškumo principu ir tikime, kad klientai tai įvertins.
  • Mums svarbi mūsų partnerių verslo plėtra ir sėkmė, gerbiame jų laiką ir kapitalą.
  • Atsižvelgiame į klientų poreikius – atidžiai juos išklausome ir rekomenduojame geriausius sprendimus.
  • Mes siekiame apčiuopiamų rezultatų ir laikomės verslo etikos bei pagarbos vieni kitiems.
  • Nuolat ieškome naujų, geriausių ir efektyviausių sprendimų.
  • Deriname kūrybiškumą, greitį ir efektyvumą su geriausiais standartais ir vadybos kultūra.

MISIJA

NĖRA NIEKO NEĮMANOMO

Pasiūlyti patikimus ir inovatyvius kultūrinių augalų apsaugos ir mitybos sprendimus, profesionalią pagalbą, konsultacijas ir ekspertų patarimus. Kurdami ir įgyvendindami geriausius sprendimus savo klientams, mes stengiamės kuo efektyviau panaudoti žinias ir technologijas, vystomas šalyse, kuriose veikiame.

VIZIJA

ESAME AMBICINGI IR SIEKIAME GERIAUSIŲ REZULTATŲ

INNVIGO yra Lenkijos įmonė, veikianti svarbiausiose pasaulio žemės ūkio rinkose. Esame viena iš penkių pirmaujančių aukštųjų technologijų agrocheminių medžiagų tiekėjų visose rinkose, kuriose veikiame. Kuriame inovatyvius žemės ūkio sprendimus. Remiamės moksliniais tyrimais, bandymais ir švietimu.

VALDYBA

INNVIGO valdybą sudaro entuziastai, turintys ilgametę patirtį, kurią sukaupė vietiniu ir tarptautiniu lygmeniu. Valdybos nariai yra žemės ūkio, rinkodaros, pardavimų ir strateginio valdymo ekspertai. Remdamiesi savo patirtimi, jie pasirinko vertingiausią požiūrį į inovatyvios įmonės kūrimą.
Krzysztof Golec
Kšištofas yra darbštus ir vertinamas vadovas, turintis daugiau nei 25 metus strateginio valdymo patirties augalų apsaugos sektoriuje.
Kšištofas daug metų sėkmingai valdė tarptautinę augalų apsaugos produktų gamintojo įmonę Lenkijoje. Dėka Kšištofo įdirbio ir atsidavimo ženkliai išaugo įmonės pardavimai ir sustiprėjo padėtis rinkoje.
Kšištofo žinios apie efektyvų įmonės valdymą padeda įgyvendinti verslo sprendimus, leidžiančius patenkinti klientų lūkesčius. Pastaraisiais metais Kšištofas aktyviai dalyvavo "šešių Sigmų“ projektuose Europoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje pristatydamas naujus augalų apsaugos sprendimus. Įgimta Kšištofo energija, entuziazmas ir humoro jausmas įkvepia INNVIGO komandą kasdieniniame darbe.

Jacek Zawadzki
Daugiau nei 20 metų patirties augalų apsaugos sektoriuje turintis vadovas, patyręs projektų valdyme, verslo derybose, pardavimuose ir finansuose. Jacekas daug metų dirbo vienoje iš pirmaujančių augalų apsaugos gamintojų įmonėje, kur svariai prisidėjo prie Lenkijos filialo įkūrimo. Jam sėkmingai valdant tokias sritis kaip rinkodara ir pardavimai, Lenkijoje bei Vidurio ir Rytų Europoje buvo įgyvendinti strateginiai pakeitimai.
Pasitelkęs žinias ir patirtį bei įgimtą charizmą, sugebėjimą dirbti komandoje, jis mokino vadovus iš kitų šalių.